امروز ۲۸ /خرداد /۱۴۰۰
همین الان برای مشاوره تماس بگیرید: 09339058429
سیر سیاه

سیر سیاه دکتر بیز

سیر-سیاه

سیر سیاه دکتر بیز

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، دکتر سعید مرادیپور متخصص تغذیه با اشاره به خواص “سیر سیاه” اظهار کرد: با توجه به ارزش غذایی و تأثیرات سیر سیاه، توصیه می کنیم این ماده ارزشمند را در رژیم غذایی خود بگنجانید.

چرا که سیر سیاه ضمن جلوگیری از بیماریهای قلبی، باعث کاهش فشار خون شده و غلظت خون را کاهش می دهد. به همین جهت برخی از ورزشکاران سیر سیاه را به همراه وعدههای غذایی خود قبل از تمرین مصرف میکنند. در این فرآیند تولید، سیر را در دما 50 تا 77 درجه سانتیگراد و به مدت زمان یک ماه و نیم تا سه ماه نگهداری میکنند.

در طی فرآیند تبدیل سیر تازه به سیر سیاه، آنتی اکسیدانهای موجود در سیر افزایش پیدا میکنند و ترکیبات مهم و ناپایدار موجود در سیر خام از جمله آلین و آلیناز که مواد تشکیل دهنده ی آلیسین هستند نیز به موادی با خاصیت آنتی اکسیدان قوی از جمله اِس اَلیل سیستین یا همان SAC که از جمله آنتی اکسیدان های قوی می باشد تبدیل میشوند. همانگونه که در ابتدای متن نیز گفته شد، سیر سیاه خواص بیشتری نسبت به سیر سفید دارد.

خواص درمانی سیر سیاه کمتر از سیر معمولی نیست و حتی در بعضی از موارد بهتر عمل می کند و به همین دلیل است که قیمت این گونه سیر بسیار بالا می باشد.

سیر سیاه

طریقه مصرف سیر سیاه دکتر بیز

شاید اکثر شما تنها با سیر سفید آشنا هستید و برای اولین بار است که نام سیر سیاه را می شنوید ، سیر تیره رنگی که مثل سیر سفید خواص بسیاری برای سلامتی بدن دارد. در این متن نسخه های مختلف سیر را به شما پیشنهاد می کنیم ولی قبل از هرچیز باید بدانید که به دلیل خاصیت انرژی زایی که سیرسیاه دارد خوردن آن قبل از خواب توصیه نمی شود برای دستیابی به خواص سیر سیاه توصیه می شود آن را با شکم خالی میل کنید.

سیر سیاه دارای خواص درمانی بسیاری می باشد که فواید آن از سیر معمولی هم بیشتر است ولی اندازه آن شهرت ندارد.

حتما بخوانید: پرورش قارچ گانودرما

سیر سیاه دوتایی از خواص سیر سیاه می توان به حفظ جوانی، زیبایی، سلامت و مقاوت بدن اشاره کرد.

برخی از منابع این خواص را تا 10 برابر بیشتر میدانند که عدد قابل توجهی است. مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت گانودرما بیز از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد .

بلک گارلیک فروش بسیار زیادی را در فروشگاه گانودرما بیز دارد که این موضوع نشان دهنده کیفیت بسیار بالای خدمات وب سایت ما می باشد.

هنگامی که سیر تحت تخمیر قرار می گیرد ، نه تنها خصوصیات فیزیولوژیکی سیر تغییر می یابد ، بلکه غلظت ترکیبات فعال زیستی نیز بهبود می یابد در نتیجه ، سیر سیاه دکتر بیز از بافت الاستیک و جویدنی و همچنین طعم شیرین و بدون عطر و طعم اهمی سیر برخوردار است .

ضمن آنکه میتوان سیر سیاه را به صورت چاشنی و طعمدهنده در وعدههای غذایی (به غیر از شام به جهت انرژیزا بودن) نیز مورد استفاده قرار داد.

حتما بخوانید: درمان قطعی دیابت با قهوه گانودرما

سیر سیاه دکتر بیز

سیر سیاه یا سیر خام؟

سیر سیاه در مقایسه با سیر خام، آب و رطوبت کمتری دارد که باعث بهبود و تقویت خواص غذایی و آمینو اسیدهای موجود در آن میشود.

یکی از اصلیترین خواص بلک گارلیک، بالا بردن قدرت سیستم ایمنی بدن است.

و از آنجایی که کووید 19 نیز یک بیماری ویروسی است، با خوردن سیر بلک میتوان ضمن بالا بردن قدرت ایمنی از ابتلا به آن جلوگیری کرد.

همان طور که در بالا نیز اشاره کردیم، این ماده میتواند به بهبود گردش خون کمک کند.

حتما بخوانید: گانودرما چه تاثیری در میل جنسی دارد؟

از طرفی از آنجایی که سیر برای بسیاری از مشکلات دیگر چون مشکلات گوارشی نیز موثر است به عنوان پادشاه سبزیجات شناخته می شود.

مناسب برای بیماران کلیوی: از آنجایی که سیر سیاه مادهای ادرار آور است و حاوی مقدار کافی پتاسیم میباشد، میتواند به درمان یا جلوگیری از پیشرفت انواع بیماریهای کلیوی کمک کند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ دکتر سعید مرادی پور متخصص تغذیه با اشاره به خواص “سیر سیاه” اظهار کرد: با توجه به ارزش غذایی و تاثیرات سیر سیاه، توصیه میکنیم تا این ماده ارزشمند را در رژیم غذایی خود بگنجانید چرا که سیر سیاه ضمن جلوگیری از بیماریهای قلبی، باعث کاهش فشار خون شده و غلظت خون را کاهش میدهد.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز مهاباد؛ سیر سیاه مستقیماً از سیر معمولی تولید شده و ترکیب شیمیایی خاصی در این تبدیل مورد استفاده قرار نمیگیرد.

حتما بخوانید: هر انچه که باید درباره قهوه گانودرما بدانید

سیر سیاه دکتر بیز
سیر سیاه دکتر بیز

سیر سیاه چگونه تولید میشود؟

سیر سیاه مستقیما از سیر معمولی تولید شده و ترکیب شیمیایی خاصی در این تبدیل مورد استفاده قرار نمیگیرد.

این امر باعث می شود که بتواند واکنش میلارد ، یک فرآیند شیمیایی را که بین اسیدهای آمینه و قندهای احیا کننده رخ می دهد ، تجربه کند.

به جهت آنکه سیر سیاه میتواند فرآیند خواب را بهبود ببخشد، مطمئنا در کنترل اضطرابهای رایج بسیار کارآمد میباشد. این فرآیند در محفظه ای که دمای آن در حالت کنترل (90-60 درجه سانتیگراد) تحت رطوبت (90-70%) در دوره زمانی حداقل 30 روزه تحت تاثیر واکنش های غیر آنزیمی و اکسیداسیون فنل ها تخمیر می گردد.

حتما بخوانید: جینسینگ و خواص سحرآمیز آن را بشناسید

دمای محفظه باید بین 60 الی 90 درجه سانتیگراد باشد. سیرسیاه را میتوانید در دمای منزل داخل ظرف شیشه ای، طولانی مدت نگه دارید.

اخیراً ، در برخی گزارش ها ، سیر به عنوان یک عامل برجسته در درمان التهاب و بیماری های مرتبط با سپتی سمی مطرح شده است

از هزاران سال قبل، گیاهان و داروهای طبیعی گوناگون برای درمان انواع بیماریها در طب سنتی در شرق آسیا مورد استفاده قرار میگیرند. در این مواقع باید با داروهای ضد حساسیت و ضد التهابی واکنش نادرست بدن را کنترل کرد.

خرید سیر سیاه دکتر بیز
خرید سیر سیاه دکتر بیز

سیر جذب بدن میشود؟

اما شاید کمتر کسی بداند که سیر به طور معمول به صورت صد در صد جذب بدن نمی شود بسیاری از آنتی اکسیدانها و ترکیبات شیمیایی مفید موجود در سیر هیچ وقت جذب بدن نشده و تماما دفع می شوند.

با اینکه سیر سیاه نسبت به سیر خام تازه، ترکیب فعال آلیسین کمتری دارد، اما میزان بسیاری از مواد مغذی، آنتی اکسیدان ها و سایر ترکیبات مفید آن از سیر خام تازه بیشتر است.

برای همین تعجب آور نیست که بعضی از مردم سیر سیاه رو خام می خورن.

حتما بخوانید: خواص عسل طبیعی

بیشتر مردم کشورهای اروپا و آسیا با خواص سیر سیاه کاملا آشنا هستند برای همین ترجیح می دهند برای حفظ جوانی ، زیبایی ، سلامت و مقاوت بدنشان مداوم از این خوردنی عالی استفاده کنند.

برخی از افراد همچنین ممکن است علائم آلرژی غذایی را پس از مصرف سیر تجربه کنند.

خوردن سیر سیاه نه تنها آسانتر است بلکه ممکن است فواید بیشتری نسبت به خوردن سیر سفید خام داشته باشد. روند تخمیری بر روی سیر نه تنها باعث تغییر در اجزا و خصوصیات حسی نمیشود بلکه باعث افزایش فعالیت سیر سیاه میشود.

سیر سیاه دکتر بیز
سیر سیاه دکتر بیز

با مصرف سیر سیاه، با یک تیر چند هدف بزنید

سیر سیاه همچنین به خاطر داشتن اثر محافظت کنندگی عصبی باعث تاثیرات مثبتی بر روی حافظه و سیستم اعصاب می شود و با بهبود عملکرد آن ها از تغییر ساختار نورون ها از قشر جلویی مغز پیشگیری می کند و باعث بهبود هماهنگی فعالیت های ماهیچه ها می شود.

با مصرف سیر سیاه، با یک تیر میتوان چند هدف مختلف را در جهت بهبود سلامتی خود نشانه گرفت. سیر سیاه دارای مقدار زیادی ترکیبات آنتیاکسیدانی مانند پلی فنول، فلاونوئیدها، مشتقات تترا هیدرو β-کاربولین و ترکیبات ارگانوسولفور از جمله S-allyl-cysteine و S-allyl-mercaptocysteine در مقایسه با سیر تازه است.

حتما بخوانید: درمان بیماری پیسی+ خرید گانودرما

همچنین ضمن حفظ خواص سیر به علت داشتن مقدار زیادی ترکیبات آنتی اکسیدانی مانند پلی فنول، فلاونوئیدها، مشتقات تترا هیدرو β-کاربولین و ترکیبات ارگانوسولفور از جمله S-allyl-cysteine و S-allyl-mercaptocysteine در مقایسه با سیر تازه بسیار مفیدتر و دارای ارزش غذایی بالاتری است.

امروزه مشکلات پوستی می توانند به عنوان عمده ترین مشکلات زیبایی شناخته شوند که افراد زیادی با آنها درگیر می باشند و در میان این مشکلات پوستی خشکی پوست و همینطور قرمز شدن پوست از شایع ترین مشکلات به شمار می آیند.

سیر سیاه از کجا بخریم

سیر سیاه اصلی و با کیفیت تولید شده توسط کمپانی دکتر بیز را میتوانید از فروشگاه سایت خریداری کنید.

سیر سیاه
سیر سیاه

سیر سیاه کلاژن پوست را بالا میبرد

از خواص سیر سیاه این است که کلاژن پوست را بالا می برد.

این مخلوط اسپرم و مایع (منی) در طول مجرای پیشاب حرکت میکند تا به آلت مردانه رسیده و از آنجا انزال کند.

این محصول که خواص فوق العاده ای دارد در طب سنتی بسیاری از کشورهای جنوب شرقی آسیا نیز توصیه شده است و همین موضوع نیز باعث شده است تا امروزه از محبوبیت زیادی برخوردار باشد و افراد زیادی علاقه مند به مصرف آن باشند.

در این حالت سیر حالت ژله ای پیدا میکند رنگ آن سیاه می شود و مزه شیرینی پیدا می کند.

حتما بخوانید: دکتر بیز

در نتیجه این فرایند بوی سیر از بین میرود و بافتی نرم و ژله مانند و مزهای شبیه به انجیر پیدا میکند.

«سیر سیاه» فرآوردهای است که از تخمیر سیر معمولی در حرارت و رطوبت کنترلشده تهیه میشود؛ طی این فرایند، سیر را بین 60 تا 90 روز در دمای تقریبی 60 تا 77 درجه سانتیگراد نگهداری میکنند؛ پس از آن سیر حالت ژلهای پیدا میکند، مزه آن شیرین و رنگ آن سیاه میشود.

بر اثر این روند سیر ۶۰ تا ۹۰ روز در دمای متوسط بین ۶۰ تا ۷۷ درجه سانتیگراد نگهداری میشود.

سیر سیاه دکتر بیز
سیر سیاه دکتر بیز

برای تهیه سیر سیاه حبه های سیر سفید را در محیطی کنترل شده تحت حرارت ۸۰ درجه سانتیگراد و رطوبت ۷۰ تا ۹۰ درصد، به مدت ۳۰ تا ۹۰ روز قرار می دهند این امر باعث می شود که واکنش مِیلارد رخ دهد، یعنی همان فرایند شیمیایی که بین اسیدهای آمینه و قند در حضور گرما ایجاد شده و سبب ایجاد رنگ سیاه سیر می شود.

دکتر سعید مرادی پور متخصص تغذیه با اشاره به خواص “سیر سیاه” اظهار کرد: با توجه به ارزش غذایی و تاثیرات سیر سیاه، توصیه میکنیم تا این ماده ارزشمند را در رژیم غذایی خود بگنجانید چرا که سیر سیاه ضمن جلوگیری از بیماریهای قلبی، باعث کاهش فشار خون شده و غلظت خون را کاهش میدهد.

از سیر برای درمان و بالا بردن سیستم ایمنی بدن استفاده می شود.

حتما بخوانید: مجوز های شرکت دکتر بیز

مصرف مداوم سیر تا ۶۳ درصد از ابتلا به آنفولانزا و سرماخوردگی جلوگیری می کند و عفونت های گوارشی را درمان می کند. با مصرف سیر سیاه دکتر بیز شما می توانید سیستم ایمنی بدن خود را تقویت کرده و در برابر بیماری های مختلف خود را بیمه کنید. برای خرید سیر سیاه بر روی لینک زیر کلیک کنید .

نحوه مصرف سیر سیاه
نحوه مصرف سیر سیاه

خواص سیر سیاه و آشنایی بیشتر با فایده های شگفت انگیز آن

این محصول سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند و از بروز بیماری های مختلف در بدن جلوگیری می کند.

سیر مقوی معده است و از ورم روده جلوگیری میکند.

مقدا سولفوری که در سیر خام وجود دارد برای رفع ورم مفاصل و دردهای ماهیچه ای بسیار مفید می باشد.

این سیر به دلیل داشتن پتاسیم بالا برای اشخاصی که بیماری کلیوی دارند و از ورم و حفظ آب در بدن رنج می برند مفید می باشد.

سیر سیاه به دلیل اینکه ادرار آور خوبی است برای بیماران کلیوی بسیار مفید است.

علاوه بر موارد بالا اثبات شده است که استفاده از سیر سیاه با عنوان یک ماده غذایی پر ارزش و ایده ال برای کاهش وزن و چربی سوزی طبیعی در بدن بسیار مفید است.

سیر سیاه همچنین به خاطر داشتن اثر محافظت کنندگی عصبی باعث تاثیرات مثبتی بر روی حافظه و سیستم اعصاب می شود و با بهبود عملکرد آن ها از تغییر ساختار نورون ها از قشر جلویی مغز پیشگیری می کند.

و باعث بهبود هماهنگی فعالیت های ماهیچه ها می شود.

حتما بخوانید: هرچیزی که در مورد سبوس برنج باید بدانید

در سیر خام موادی وجود دارند که از جذب کامل مواد مغذی موجود در سیر پیشگیری می کنند، وقتی که سیرر به روش تخمیر به سیر سیاه تبدیل می شود، میزان مواد مغذی که در سیر وجود دارند و با زیست بدن سازگاری بیشتری دارند افزایش می یابد و این موضوع سبب می شود تا جذب مواد مغذی موجود در سیر بیشتر شود.

سیر سیاه
سیر سیاه

سیر سیاه را کی مصرف کنیم؟

سیر سیاه سیر خام تازه (Allium sativum) است که تحت فرآیند تخمیر قرار گرفته است ، جایی که در 140 تا 170 درجه فارنهایت به مدت 30 تا 90 روز نگه داشته می شود.

نحوه مصرف این سیر در کشورهای اروپایی، آمریکایی و آسیایی در اغلب موارد ۱ تا ۳ بوته در طول روز با شکم خالی می باشد، همچنین می توان سیر سیاه را به همراه صبحانه با نان میل کرد.

برخی از منابع این خواص را تا 10 برابر بیشتر میدانند که عدد قابل توجهی است.

حتما بخوانید: قهوه گانودرما بخور، لاغر شو!+ خرید گانودرما

خواص موجود در سیر سیاه حدود ۱۰ برابر بیشتر از سیر تازه می باشد و باعث پیشگیری از بیماری های قلبی شده و فشار خون را کاهش خواهد داد، همچنین با رقیق کردن خون باعث می شود تا حملات قلبی و لخته های خونی و تراکم پلاکت های خونی کاهش یابند. سیر، گیاهی است علفی و دائمی که ساقه آن تا ارتفاع ۴۰ سانتیمتر نیز می رسد.

سیر سیاه
سیر سیاه

سیر سیاه و زود انزالی

نکته: متاسفانه تا کنون نسخه داروی پایه قوی و مجرب توسط اساتید داروسازی طب سنتی کشورمان جهت درمان ریشه ای زودانزالی معرفی نگردیده است.

در کتب منبع طب سنتی ایران هم نسخه مجرب یافت نمی شود و معمولا نسخ موجود در کتب حکمای هند و پاکستان نیز کامل ذکر نگردیده است.

و این نسخ فاقد نکات ریز (فوت ها) می باشد.(بالاخص در بخش کشته جات و تدابیر) و علاوه بر آن بیشتر نسخ بر اساس مغلظات و مخدرات چیده شده است.

(که خیلی جالب نیست) که به لطف پروردگار با تلاش و کوشش محققین طب سنتی کشور، ما در سال 1391 موفق به ساخت نسخه ای کامل در زمینه درمان این بیماری شدیم که پس از تست های بالینی و آزمایشگاهی فراوان نتایج مثبت آن به اثبات رسیده است.

این امر باعث میشود تا سیرهای معمولی حالتی کاراملی پیدا کنند.

حتما بخوانید: قارچ گانودرما چیست؟

همچنین این سیر در مقایسه با سیر معمولی طعم بسیار متفاوتی دارد.

سیر سیاه در مقایسه با سیر تازه بوی کمتری دارد. اس الیل سیستینی که در سیر سیاه وجود دارد در مقایسه با آلیسینی که در سیر خام یافت می شود بسیار پایدارتر می باشد و خیلی بهتر در دستگاه گوارش جذب می شود و همچنین باعث می شود تا خاصیت آنتی اکسیدانی آنزیمها تقویت شوند، بعلاوه به عنوان تصفیه کننده قوی رادیکال های آزاد نیز محسوب می گردد و باعث می شود تا از التهاب سیستم ایمنی در بدن جلوگیری شود.

سیر سیاه

پودر سیر سیاه

اسانس سیر در میان فرآوردههای به دست آمده از این گیاه مانند پودر سیر عملکرد ضد ویروسی تا 200 الی 500 برابر قوی تر دارد.

اگر به دنبال حفظ جوانی، زیبایی و افزایش مقاومت بدنتان هستید به گفته یک متخصص تغذیه سیر سیاه استفاده کنید.

برخی تحقیقات نشان می دهد که این غذا می تواند به کاهش نشانگر آسیب کبدی به دنبال آسیب کبدی ، کاهش رسوبات چربی در کبد و تعادل مجدد اندازه سلول های کبدی کمک کن.

افراد ورزشکاری که به دنبال افزایش مقاوت بدن خود هستند می توانند از این ماده استفاده کنند، بعلاوه سیر سیاه باعث کاهش خستگی مزمن ناشی از کار زیاد یا کمبود خواب مبارزه می نماید.

مصرف سیر سیاه برای رفع خستگی و مبارزه با خستگی مفید است.

این خاصیت انرژیزا بودن باعث میشود، مصرف سیر سیاه قبل از خواب توصیه نگردد.

در این متن نسخه های مختلف سیر را به شما پیشنهاد می کنیم ولی قبل از هرچیز باید بدانید که به دلیل خاصیت انرژی زایی که سیرسیاه دارد خوردن آن قبل از خواب توصیه نمی شود ببرای تأثیرگذاری سیر سیاه و اثرات آن بر روی بدنتان توصیه میشود این محصول را با شکم خالی استفاده کنید.

به همین دلیل است که از مواد موجود در این گونه سیر در ساخت داروهای ضد دیابتی استفاده میشود.

داروی تاخیری

جالب است بدانید که سیر سیاه در مقایسه با سیر خام PH پایینتری دارد و کمی خاصیت اسیدی بیشتری دارد. در واقع سیر سیاه هم خاصیت درمانی برای کبد دارد و هم خاصیت پیشگیری از بیماری های کبدی.

از سیر سیاه برای درمان بسیاری از بیماری های گوارشی استفاده می گردد.

حتما بخوانید: افزایش ایمنی بدن با قهوه سوپریم

تهیه نوشیدنی سیر با استفاده از آب سیر یکی از آسانترین و البته قدرتمندترین روش ها برای مصرف سیر است. طبق تحقیقات، عوارض شناخته شده ای برای سیر سیاه وجود ندارد و مصرف آن ایمن و بی ضرر است.

نکته قابل توجه این است که اکثر روش های درمان زود انزالی و یا اختلال نعوظ دارای عوارض جبران ناپذریری است.

سیر سیاه یک ماده غذایی کاربردی است که از سیر تازه تولید می شود و از طریق تخمیر سیر کامل یا پالپ های پوست کنده شده در محفظه ای انجام می شود که دمای آن بین (60-90 درجه سانتیگراد) و رطوبت آن (70-90٪) تنظیم شده و در یک دوره زمانی 30 تا 90 روزه آماده می شود .

سیر سیاه
سیر سیاه

بیشترین استفاده رو از خواص سیر سیاه ببرید

تا به حال در مورد فواید سیر مطالب زیادی نوشته شده است اما برای آنکه بتوانید بیشترین استفاده را از این خوراکی ببرید باید نکاتی را رعایت کنید که به کمک آنها خواص سیر چندین برابر میشود.

سیر برای جلوگیری از سرطان پروستات استفاده میشود.

بنابراین سیر سیاه خاصیت محافظتی برای کبد دارد و برای افرادی که به کبد چرب مبتلا هستند مفید است.

به دلیل تخمیری که روی سیر سیاه رخ داده است بوی نامطبوع سیر ( که ناشی از ترکیبات گوگردی است ) از بین میرود و به خاطر بافت ژلاتینی که سیر سیاه دارد ، بسیار راحت در سیستم گوارشی هضم می شود .

حتما بخوانید: خواص درمانی قهوه گانودرما

از طرفی به دلیل اثر محافظت کنندگی عصبی که دارد میتواند تاثیرات مثبت بسیاری بر روی حافظه و سیستم اعصاب داشته باشد و بابهبود عملکرد آن از تغییر ساختار نورونها از قشر جلویی مغز جلوگیری کند.

یک مطالعه نشان داد که این نوع از سیر می تواند به کاهش رشد سلول های سرطانی روده بزرگ کمک کند.

همچنین شما میتوانید درباره خواص سیر سیاه در مقاله های دانشگاهی بین المللی از طریق این لینک مطالب بیتری بخوانید. در بسته درمان زود انزالی با سیر سیاه برای درمان بیماریها و اختلالات جنسی در نظر گرفته شده است. 

سیر سیاه
سیر سیاه

جلوگیری از عوارض دیابت

مقادیر بیشتر آنتی اکسیدان موجود در سیر سیاه نیز ممکن است به جلوگیری از عوارض مربوط به دیابت کمک کند. آیا می دانید خریدار پیاز خشک فله بصورت تناژ محصول را خریداری می کند؟

در خصوص نحوه مصرف سیر سیاه برای درمان زود انزالی باید توجه داشته باشید که شما می توانید این محصول را در برنامه غذایی خود بگنجانید به طوری که بهتر است جهت این امر سیر را به شکل های مختلف در غذای خود استفاده کنید.

لذا شما می توانید از طریق این سایت جهت خرید سیر سیاه دکتر بیز مستقیما از این شرکت اقدام فرمایید و این سایت اصل بودن محصولات خود را تضمین می نماید.

سیر سیاه

سیر را به شکل قرص خرد کرده و با آب بنوشید از آنجا که سیر خام کمی سخت هضم میشود، از مقدار کوچک تری سیر استفاده کنید.

روش اول درمان عفونت واژن با استفاده از سیر: یک حبه سیر تازه بردارید و پوسته رویی آنرا بگیرید و هنگام خواب، حبه سیر را در واژن قرار دهید.

افرادی که سیر سیاه را در برنامه غذایی خود قرار می دهند کمتر به اختلالات جنسی دچار می شوند.

حتما بخوانید: چی بخوریم برای درمان کبد چرب؟

یک متخصص تغذیه با اشاره به خواص متععد سیر و افزایش چند برابری این خواص در “سیر سیاه” گفت: برای حفظ جوانی، زیبایی و مقاومت بدن، سیر سیاه استفاده کنید.

سیر سیاه را چگونه استفاده کنیم ؟ از خواص دیگر سیر سیاه می توان به خاصیت آنتی اکسیدانی و تقویت سیستم ایمنی بدن، کنترل بیماری دیابت، کنترل فشار خون و حتی لاغری نام برد.

مصرف روزانه سیر ، به طور ناشتا بدن را تقویت می کند زیرا سیر یک آنتی بیوتیک طبیعی بسیار قوی و مؤثر است. با غلظت بیشتر ، سیر سیاه ممکن است در کمک به بدن شما از مزایای آلیسین کمک کند.

درمان به روش طب سنتی : متاسفانه در کتب طب سنتی نظیر قانون به طور مستقیم پیرامون بیماری زودانزالی مطلبی ذکر نگردیده است و شرح داده نشده است و بیشتر مطالب موجود حاصل تحقیقات و مکتوبات اطبای نسل جدید بالاخص حکمای هند و پاکستان می باشد.

حتما بخوانید: دمنوش لاغری بسته 120 تی بگ دکتر بیز

جلوگیری از سرطان و افزایش میل جنسی

سیر سیاه
سیر سیاه

با مصرف سیر سیاه، با یک تیر میتوان چند هدف مختلف را در جهت بهبود سلامتی خود نشانه گرفت.

اثرات درمانی سیر سیاه خاصیت ضد سرطانی، ضد چاقی، حفظ سیستم ایمنی بدن، هیپولیپیدمی، آنتی اکسیدانی، محافظت کننده سلولهای کبدی و اثرات محافظت کننده عصبی در چند دهه گذشته میباشند.

حتما بخوانید: اصلاً چرا کبد چرب میشود ؟

همچنین قدرت آنتی اکسیدانی در مقایسه با سیر خام به عنوان ماده اولیه به میزان قابل توجهی افزایش می یابد و بنابراین افزایش اثرات مفید آن در مقایسه با سیر خام به میزان قابل توجهی آشکار است.

سیر سیاه طبیعی ارگانیک در یک شرایط بسیار خاص و ویژه تحت نظارت مهندسین تولید شده و دارای تمامی استاندارد های اولیه می باشد.

از دیگر ویژگیهایی که در سیر سیاه میتوان مشاهده کرد، نحوه مصرف آن است.

نکته بسیار مهمی که شاید در بیشتر روشهای قطعی درمان زودانزالی به آن توجهی نشده است.

لینولئیک موجود در سیرسیاه میتونه باعث گرمایش جنسی بشه که خودش میتونه انزال زودرس رو کاملاً درمان کنه،حتی میتونه سردی جنسی رو هم تا حدی از بین ببره.

سیر سیاه
سیر سیاه

۱- سیر سیاه آنتی اکسیدان و قدرت هضم قوی دارد، سیر سیاه حاوی سولفور لینولئیک اسید پلی فنال است و ۱۸ از۲۰ امینو آسید موردنیاز بدن را تامین میکند .

خواص آن ۱۰برابر بیشتراز سیر تازه است چون از بروز بیماری های قلبی جلوگیری و فشارخون را کاهش می دهد وخون رارقیق می کند همچنین حملات قلبی ولخته های خونی و تراکم پلاکت های خونی را کاهش میدهد.

سیر سیاه آنتی اکسیدان و قدرت هضم قوی دارد، سیر سیاه حاوی سولفور لینولئیک اسید پلی فنال است و 18 نوع از 20 آمینو آسید مورد نیاز بدن را تأمین میکند.

ادرار آور بسیار خوبی است، این نوع سیر چون حاوی پتاسیم است برای افرادی که از بیماری های کلیوی و ورم و حفظ آب در بدن رنج میبرند توصیه میشود. سیر سیاه فراورده ای است که از تخمیر سیر معمولی در حرارت و رطوبت کنترل شده تهیه میشود.

حتما بخوانید: با خواص بی نظیر دمنوش لاغری دکتر بیز اشنا شوید

فرایند سیر سیاه 40 روزه است! در سیر سیاه مادهای با عنوان لینولنیک به مقدار زیادی یافت میشود.

در این ماده غذایی سایر ویتامینهای گروه ب نیز دیده میشود.

توجه داشته باشید این روش توسط بسیاری از پزشکان تایید شده و مشخص شده است که اگر افراد به صورت مرتب از سیر سیاه استفاده کنند خیلی کمتر از دیگر افراد به زود انزالی دچار شده و افراد می توانند با مصرف این ماده غذایی در رابطه جنسی یک تاخیر طولانی را به دست آورد که این تاخیر کاملاً طبیعی بوده و برخلاف داروهای شیمیایی هیچگونه ضرری برای نخواهد داشت. شما میتوانید از این ماده به روشهای گوناگونی مانند، تخمیر شده، روغن و یا به صورت خام استفاده کنید.

سیر خام
سیر خام

مصرف مواد ضد التهابی یا غذاهایی مانند اسید چرب اشباع نشده و غیر اشباع شده

-۳-اسید ، چربیهای اشباع نشده اشباع ، β-cryptoxanthin ، کوئرستین ، kaempferol ، malvidin ، peonidin ، daidzein genistein ، روغن زیتون ، آب گوجه فرنگی ، گردو ، آرد , دانه کتان و گیلاس ممکن است به مبارزه با برخی بیماریهای مرتبط با التهاب مزمن کمک کنند .

4- یک شب در میان عضلات دور ستون فقرات را بالاخص محل چهاربند (گودی کمر ) را با روغن سیاه دانه ماساژ داده و 10 دقیقه بادکش نمائید.

حتما بخوانید: درمان کبد چرب در 60 روز با گانودرما

(15 جلسه) با این کار باعث افزایش خون رسانی به اعصاب خارج شده از مهره های T12 تا L5 می شویم و این کار باعث تقویت اعصاب محیطی منطقه و پاکسازی سودا از جوانب آن ها می شود و نیز باعث افزایش اکسیژناسیون موضعی و گرم شدن موضع و جذب موضعی روغن سیاه دانه سوء مزاج اعصاب رفع گردیده و نیز با این کار اسپاسم های عضلانی محل چهاربند رفع شده و فشار از روی اعصاب برداشته می شود.

برخی دیگر از روشهای پیشنهادی برای رفع مشکل انزال زودرس، تنها حالت تلقینی دارند

درمان زود انزالی با سیر سیاه
درمان زود انزالی با سیر سیاه

درمان این مشکل تنها یکی از مزایای سیر سیاه برای سلامتی است.

با این کار و ایجاد تحریکات جنسی به بیمار احساس خوبی دست خواهد داد و از این رو سیر درمان کاهش می یابد. از مدت ها قبل ، خواص بی شمار سیر برای انسان به رسمیت شناخته شد و تاریخچه ی مصرف سیر به زمان های بسیار قدیم باز میگردد.

سیر سیاه به عنوان یک درمان گیاهی برای زودانزالی، شاید بهترین روش برای حل این مشکل باشد.

سیر سیاه نسبت به سیر تجاری حاوی موادمغذی بسیاری است و در آسیا به خصوص ژاپن به عنوان ادویه کاربرد زیادی دارد.

2 قاشق غذاخوری عسل میل شود (به مدت 7 روز پیاپی) این دارو هرچند که جایگاه داروی پایه زودانزالی را ندارد لکن به عنوان درمان مکمل از آن می توان استفاده نمود این نوشیدنی، بسیار معروف می باشد و معمولا برای درد گودی کمر از قدیم الایام حتی توسط مردم عام تجویز می شده است.

حتما بخوانید: خواص قهوه سوپریم گانودرما و جنسینگ دکتر بیز

به طوری که در دوران باستان بشر به صورت روزمره از سیر به عنوان طعم دهنده در غذا استفاده می کرد و سیر سیاه نیز همان سیر سفید است که در شرایط کنترل شده دمایی و رطوبتی قرار گرفته و به حالت سیاه در می آید که در این صورت خواص این محصول چند برابر می شود.

بدن انسان می تواند از طریق عملی که هموستاز نامیده می شود میزان قند خون را کنترل کند.

در بعضی تبلیغات فارسی سیر سیاه در اینترنت گفته شده که سیر (و نه سیر سیاه) حاوی مواد لینولینک است که می تواند به درمان مشکلات جنسی مختلف از جمله زودانزالی کمک کند.

درمان زود انزالی با سیر سیاه
درمان زود انزالی با سیر سیاه

سیر سیاه می تواند به بهبود سلامت کبد شما کمک کند. دکتر استیون برندج در مقالهای توضیح میدهد این گونه سیر میتواند به بهبود گردش خون و افزایش متابولیسم کمک کند. حال باید توجه داشته باشید که در حال حاضر راه و روش های طبیعی و استفاده شده زیادی وجود داشته که با صبر و حوصله به شما کمک می کند تا بدون استفاده از دارو های شیمیایی این مشکل را برطرف کنید.

مونوسدیم گلوتامات ماده ای است که در گوجه و پنیر وجود دارد و خوردن مقدار کم آن مشکلی ایجاد نمی کند.

حتما بخوانید: خواص درمانی بی نظیر روغن کنجد

بهروزی با اشاره به مزیتهای سلامت محور این محصول ارزشمند، اظهار کرد: سیر سیاه یک محصول با قدمتی چند صدساله در آسیای شرقی و کشور کره است که از لحاظ ارزش غذایی بسیار شبیه سیر ۷ ساله ایرانی است با این تفاوت که مراحل فرآوری این محصول ارزشمند بهجای ۷ سال طی یک پروسه ۳ ماهه توسط تجهیزات ساخته شده در این واحد تولید انجام میشود.

و یکی از اهداف ما برای تولید این محصول جلوگیری از خام فروشی محصول سیر و موسیر تولیدی در کشور و تبدیل آن به یک سوپرفود جهانی است و امیدواریم با توجه به کیفیت بالای سیر ایران بتوانیم حضور چشمگیری در بازار داشته باشیم.

که البته نیاز به فرهنگسازی و اطلاعرسانی ویژهای دارد.

سیر سیاه محصول کدام کشور است؟

سیر سیاه همان سیر معمولی است که تخمیر شده و محصول کشور خاصی نیست؛ بنابراین بذر سیر سیاه وجود ندارد و می تواند در هر کشوری تولید شود. بنابراین سیر سیاه برای جلوگیری از افزایش وزن ناشی از رژیم غذایی چرب، موثر است. 

بنابراین سیر سیاه چند برابر سیر تازه برای کنترل قند خون مفید است.

سیر سیاه باعث بهبود عمل هموستاز در خون شده و قند خون را کنترل می کند.

حتما بخوانید: خواص دمنوش مصفی خون (معجزه درمان کبد چرب)

طبق تحقیقات پیشین این ماده پر خاصیت باعث بهبود فاکتورهای چربی خون مانند کلسترول کل، تری گلیسیرید، LDL و HDL می شود.

در چند پژوهش تایید شده است که سیر سیاه تخمیر شده برای بهبود دیابت و عوارض آن موثر است.

در یک پژوهش روی موش ها مشخص شد مصرف سیر سیاه باعث تنظیم سوخت و ساز چربی و کلسترول خون شده و در نتیجه سطح چربی کل، تری گلیسیرید و کلسترول خون کاهش یافته و به طور قابل توجهی باعث کاهش وزن و لاغری می شود.

خواص سیر سیاه برای دیابت
خواص سیر سیاه برای دیابت

با این حال ، آنتی اکسیدان ها نیز کمتر است ، با مطالعاتی که نشان می دهد سیر سیاه در واقع حاوی مقدار غلیظ تری از این ترکیبات مبارزه کننده بیماری است.

با اینکه سیر سیاه نسبت به سیر خام تازه، ترکیب فعال آلیسین کمتری دارد، اما میزان بسیاری از مواد مغذی، آنتی اکسیدان ها و سایر ترکیبات مفید آن از سیر خام تازه بیشتر است.

اگرچه سیر سیاه به اندازه سیر خام تازه رایج نیست ، اما بسیاری از فروشگاه ها آن را می فروشند.

حتما بخوانید: باید ها و نباید های قارچ گانودرما لوسیدوم (گانودرما قرمز)

متاسفانه این شایعه در اینترنت پخش شده و فروشندگان هم بدون تحقیق آن را بازنشر می کنند. سیر سیاه خاصیت ضد التهابی خوبی هم دارد.

و برای ورم مفاصل و دردهای ماهیچهای مفید است.

بعد از آن باید گاز را خاموش کرده و هنگامی که هنوز مواد گرم است به آن زعفران، میخک و هل آسیاب شده را اضافه کنید و آنقدر هم بزنید تا همه این مواد با هم ترکیب شود.

آن ها از سیر سیاه به عنوان طعم دهنده و برای درمان استفاده می کرده اند.

تحقیقات نشان داده است که سیر سیاه مانع از واکنش های آلرژیک و حساسیتی بدن می شود و می تواند به عنوان یک ماده مفید در درمان بیماری های حساسیتی مورد استفاده قرار گیرد.

سیر سیاه از کجا بخریم
سیر سیاه از کجا بخریم

در یک پژوهش نشان داده شده که مصرف همزمان سیر سیاه با مونوسدیم گلوتامات می تواند مانع از آسیب به سلول های مغزی شود.

پژوهش ها نشان می دهد که خوردن آنتی اکسیدان ها باعث پیشگیری از دیابت و مشکلات مربوط به آن می شود و سیر سیاه یکی از غنی ترین منابع آنتی اکسیدان است.

حتما بخوانید : قهوه گانودرما دکر بیز برای زگیل تناسلی

محققان دانشگاه ملی پوسان کره جنوبی تایید کرده اند که سیر سیاه به خاطر داشتن ماده هیدروکسی متیل فورفورال (5-HMF) خواص ضد التهابی داشته و از بیماری های قلبی عروقی مانند تصلب شراعین (گرفتگی رگ ها و عروق) پیشگیری می کند.

زود انزالی در آقایان

سعید مرادیپور متخصص تغذیه با اشاره به خواص “سیر سیاه” اظهار کرد: با توجه به ارزش غذایی و تأثیرات سیر سیاه، توصیه میکنیم این ماده ارزشمند را در رژیم غذایی خود بگنجانید چرا که سیر سیاه ضمن جلوگیری از بیماریهای قلبی، باعث کاهش فشار خون شده و غلظت خون را کاهش میدهد.

حتما بخوانید: قارچ گانودرما را چگونه مصرف کنیم؟

همه این خواص مفید در پلی فنول هاست که سیر یکی از منابع غنی پلی فنول است و سیر سیاه 4 تا 5 برابر سیر سفید پلی فنول دارد! اگر میخواهید بدنتان را در مقابل بیماریهای مزمن و استرس اکسیداتیو مقاوم کنید، پیشنهاد ما این است که سیر سیاه را به رژیمتان بیافزایید.

توجه : شما میتوانید سیر سیاه را به هر نحوی که تمایل داشته باشید میل کنید ، نکات زیر صرفا برای گرفتن نتیجه درمانی بهتر پیشنهاد می شود.

سایر مصارف سیر شامل استفاده از آن برای درمان:

 • تب
 • سرفه
 • سردرد
 • شکم درد
 • احتقان سینوسی
 • نقرس
 • روماتیسم
 • هموروئید
 • آسم
 • برونشیت
 • تنگی نفس
 • فشار خون پایین
 • قند خون پایین
 • قند خون بالا

و جای گزیدگی مار استفاده میشود.

نکته بسیار مهم: بنا بر مکتوبات مکتب مفرد اعضا، برای تخلیه صفرا به جای استفاده از مسهل از مدرات استفاده می کنند و معتقدند که با اسهال خلط صفرا به صورت کامل تخلیه نمی شود.

حتما بخوانید: قیمت و خرید دمنوش های اصلی لاغری دکتر بیز

و نیز برای اخراج بلغم پس از به نضج رساندن از معرق ها استفاده می کنند و برای سودا از مسهل استفاده می کنند و بنده توصیه می کنم پس از تکمیل دوره های پاکسازی فوق از عرق یا دم کرده های مدر بول یا معرق برای پاکسازی کامل تر بلغم و صفرا استفاده نمائید.

سیر سیاه به سرعت ترشح انسولین کمک میکند

ترکیبات فعال موجود در این چاشنی به کُند کردن سرعتِ ترشح انسولین در بدن کمک کرده، که برای بیماران دیابتی بسیار مهم بوده و همچنین برای افرادی که مستعد بیماری دیابت هستند نیز مفید میباشد.

حتما بخوانید: خواص عسل برای اعصاب و سلامتی روان (ترکیب های بی نظیر)

بعد از انجام این کار سیر شیرین شده , رنگش سیاه و حالت ژله ای به خود میگیرد . همچنین با خستگی های مزمن ناشی از کار زیاد یا کمبود خواب مبارزه میکند.

برگ های آن باریک و نواری شکل برنگ سبز تیره و گل های آن کوچک و صورتی رنگ که بصورت یک چتر در انتهای ساقه ظاهر می شود.

مالیدن سیر بر روی گل مژه و جوش پلک چشم باعث برطرف شدن آنها میشود.

سیر از جمله سبزیجاتی است که باعث پیشگیری از بسیاری از سرطانها میشود.

فرآیندِ حرارت باعث افزایش تراکم آلیسین و سطوح S-allycysteine در سیر میشود که به زیستفراهمیِ آلیسین، ترکیبِ فعالِ سیر کمک میکند. برای بدست آمدن سیر سیاه، ابتدا آن را با پوست در معرض حرارت و رطوبت قرار میدهند که این روند گاهی اوقات تا ۴۰ روز نیز ادامه پیدا میکند.

لاغری با سیر سیاه دکتر بیز
لاغری با سیر سیاه دکتر بیز

سیر سیاه را از کجا تهیه کنیم؟

حتما از خواص سیر سفید که در همه مغازه های عطاری و عطاری آنلاین موجود هست، اطلاع دارید اما باید بگوییم سیر سیاه که شاید تا به حال نام آن را هم نشنیده باشید خواص بیشتری داشته باشد.

از آنجایی که فرآیند تهیۀ سیر سیاه سخت بوده و هزینه هایی را در بر دارد، رایجترین چاشنی نیست؛ اما خواص جالب و بینظیری دارد.

میتوانید سیر سیاه را در خانه تهیه کنید، اما نیازمندِ برخی تجهیزات هستید، که همین باعث میشود اغلب مردم آن را از فروشگاهها تهیه کنند.

اگر سیر سیاه دکتر بیز را تهیه کنید، حاوی طعمی شیرین نیز خواهد بود.

آلیسین یکی از قویترین آنتیاکسیدانهایی است که میتوانید به رژیم غذایی خود اضافه کنید، و سیر سیاه سرشار از این مادۀ مفید است.

همچنین هیدروکسی متیل فورفورال در فرآیند تخمیر افزایش می یابد که این افزایش در دمای 60 درجه کمتر است. چرا سیر سیاه برای درمان زودانزالی مفید است؟

حتما بخوانید: آیا تاثیر دمنوش لاغری دکتر بیز واقعیت است؟

قیمت سیر سیاه بیز

برای مشاهده قیمت سیر سیاه دکتر بیز و خرید انی با تخفیف ویژه میتوانید به فروشگاه سایت مراجعه کنید،

همچنین خوشحال میشیم به سوالات شما جواب بدیم حتما با ما در ارتباط باشید!

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

فکر خود را اینجا بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برند ها:
فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
 • ویژگی ها
 • Custom attributes
 • زمینه های دلخواه
Click outside to hide the compare bar
مقایسه
لیست علاقه مندی ها 0
کد تخفیف شما:

firstbuy

10
هزار تومان
تخفیف ویژه!!!