امروز ۱۲ /آذر /۱۴۰۰
ارزان ترین فروشگاه قهوه ایران
شرکت بیز

گانودرما و درمان کبد چرب آیا ممکن است؟☕

گانودرما و کبد چرب

گانودرما و درمان کبد چرب آیا ممکن است؟☕

 • قارچ گانودرما ؛ یک قارچ با تاریخچه ای کهن در آسیا است. این قارچ ، قارچی قرمز رنگ با پوسته ای سفت است که روی تنه ی درختان می روید. بر خلاف باور عموم این قارچ قرمز سمی نیست.

  بلکه حتی در مناطق گرم و مرطوب آسیا که این گیاه رشد می کند از آن به عنوان اکسیر جوانی یاد می شود. قارچ گانودرما ۴۰۰ جز فعال زیستی دارد که هر کدام آنها ویژگی منحصر به فردی هستند.

  طریقه مصرف این قارچ ساده نیست؛ این قارچ به راحتی در بازار یافت نمی شود، قارچ های موجود در بازار تقلبی و فیک هستند، آن بخش از قارچ که خواصی ندارد به فروش میرسد، پوسته سفتی دارد، گانودرما طعم تلخ و نامطبوعی دارد و…. در این آشفته بازار شرکت دکتر بیز کار را برای شما آسان کرده! این شرکت با ترکیب گانودرما و قهوه کاری کرده تا جذب آن آسان تر شود، مصرف آن خوشایند، آسان و خوشمزه باشد و حتی خواص مضاعفی هم به آن افزوده شود. قهوه های شرکت دکتر بیز ؛ دومین تولید کننده قهوه گانودرما در جهان کاری کرده اند تا گانودرما در درمان کبد چرب هم موثر واقع شود. قارچ گانودرما و کبد چرب روابط زیادی باهم دارند . ما در ادامه جواب سوالاتی چون؛ گانودرما برای کبد چرب چیست ، گانودرما برای کبد چرب خوبه؟ یا آیا گانودرما کبد چرب را درمان میکند؟ را به شما خواهیم داد. با ما همراه باشید.

  قارچ گانودرما چیست؟

  قارچ گانودرما قارچی با پوسته ای سخت است که روی تنه درختان رشد می کند. این قارچ به طور طبیعی در مناطق گرم و مرطوب آسیا رشد می کند. اما به دلیل خواص معجزه آسای این گیاه؛ مردم به پرورش آن در گلخانه ها هم روی آورده اند. حال شاید بخواهید بدانید منظورمان از خواص معجزه آسا چیست؟ منظور آن است که؛  گانودرما ۴۰۰ جز زیست فعال دارد. که هر کدام آنها چاره مشکلاتی هستند. و این یعنی یک تیر و صدها نشان!

  طریقه مصرف قارچ گانودرما

  حالا این گیاه فوق العاده را چگونه مصرف کنیم؟ باید بگویم که بر خلاف سایر مواد غذایی گانودرما گیاهی نیست که بتوان از آن به طور مستقیم استفاده کرد. یا می توان گفت؛ استفاده مستقیم از قارچ گانودرما اشتباهی بزرگ است! شما حتما باید فر آورده های این محصول را استفاده کنید؛ چرا که قارچ های گانودرما موجود در بازار همگی فیک و تقلبی هستند. اگر هم اصل آنها پیدا شود ممکن است آن بخش قارچ که خواصی ندارد را به شما بدهند. اگر باز هم بشود گانودرما خوبی پیدا کرد این قارچ پوسته سفتی دارد و استفاده از آن مشکل است. و استفاده مستقیم از آن حتی ضرر هم دارد! استفاده مستقیم از گانودرما برای کبد مناسب نیست. همچنین طعم تلخ و نامطبوع آن باعث شده که دیگر هیچ کس سراغ استفاده مستقیم از گانودرما نرود. پس حالا چگونه گانودرما را مصرف کنیم؟ ساده است! قهوه گانودرما را مصرف کنید. این گونه هم طعم خوشایندی نصیب تان می شود و خوردن این قارچ را آسان می کند. هم به جذب بهتر کمک می شود. با نوشیدن به جای خوردن گانودرما قطعا مواد مغذی آن بهتر جذب بدن تان می شوند و همچنین خواص مضاعفی هم به آن افزوده خواهد شد.

  قهوه گانودرما و کبد چرب

  سم زدایی: قارچ گانودرما و کبد چرب رابطه جالبی با هم دارند. هر دو آنها (کبد و قارچ گانودرما) در بدن سم زدایی می کنند. و حتما در این مورد گانودرما کمک کننده کبد خواهد بود. با مصرف گانودرما در دوران کبد چرب انگار که یک همیار برای کبد تان فرستاده اید. تا در امر سم زدایی بدن گانودرما هم نقشی داشته باشد.

  بازسازی بافت ها: گانودرما همچنین حاوی آنتی اکسیدان است که این به فعالیت گانودرما در درمان کبد چرب کمک شایانی می کند و نقش مهمی دارد. آنتی اکسیدان در ترمیم بافت ها نقش اساسی دارد. و به کبد کمک می کند تا خود را بازسازی کند. آنتی اکسیدان ها از فرایند اکسیداسیون و تحلیل رفتن جلوگیری می کنند. و مانع پیشرفت رادیکال های آزاد در بدن می شوند. رادیکال های آزاد سلول هایی با لایه الکترونی ناقص هستند که سایر سلول ها را هم دچار مشکل می کنند. و تجمع آنها در بدن خطرناک است. چرا که می توانند باعث بروز بیماری های خطرناکی چون سرطان بشوند. با مصرف آنتی اکسیدان ها ما از تجمع آنها جلوگیری می کنیم. و در پی این نابودی از بیماری های خطرناکی جلوگیری می شود، بافت ها ترمیم می شوند، به کبد کمک می شود و…. همچنین جدا از رابطه کبد چرب و گانودرما مصرف آنتی اکسیدان موجود در قهوه های گانودرما باعث؛

  کند شدن روند پیری پوست، قلب، مغز، مفاصل و چشم ها،

  جلوگیری از ابتلا به آب مروارید،

  داشتن پوستی جوان تر،

  کاهش خطر ابتلا به سرطان،

  افزایش سم زدایی،

  افزایش طول عمر و … می شود.

  مانع از بین رفتن سلول های کبدی: تاثیر دیگر گانودرما بر کبد چرب این است که؛ التهاب باعث از بین رفتن سلولهای کبدی میشود همچنین گانودرما یک ضد التهاب قوی است. و این گونه تاثیر گانودرما در کبد چرب نمایش داده می شود؛ کبد چرب همیشه با التهاب همراه است که همین التهاب باعث آسیب بیشتر به کبد می شود. از سوی دیگر التهابات باعث از بین رفتن کبد می شوند که خاصیت آنتی اکسیدانی گانودرما باعث بازسازی و ترمیم آنها خواهد شد.

  قارچ گانودرما یک قارچ کهن در آسیا است. این قارچ در آسیا با نام اکسیر جوانی شناخته می شود. گانودرما ضمن خواص بسیاری که دارد مشکلی هم دارد آن هم اینکه نمی توان آن را به طور مستقیم و خام استفاده کرد. از قدیم الایام این قارچ به صورت چای یا دمنوش استفاده می شده است. حالا هم به صورت قهوه. قهوه های شرکت دکتر بیز دومین شرکت تولید کننده قهوه گانودرما در جهان و اولین در ایران؛ روش کاملا مناسبی برای استفاده از قارچ گانودرما هستند. قارچ گانودرما در درمان کبد چرب نیز بسیار موثر است. خواص ضد التهابی و آنتی اکسیدان های موجود در گانودرما برای درمان کبد چرب بسیار مفید هستند. که در بالا بیشتر به توضیح آن پرداخته ایم.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  فکر خود را اینجا بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  برند ها: